Zamknij

Spawacz MIG/ TIG

Nr oferty: StPr/24/0256Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Spawanie detali i konstrukcji aluminiowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • SPAWANIE METODĄ MAG MIG, TIG
  • znajomość rysunku technicznego
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Aktualna książeczka spawacza, certyfikat potwierdzający kwalifikacjie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW "RAWAG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Weronika Rojda
      Numer telefonu: 783779774
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Kwalifikacje do nauczania wychowania fizycznego w szkole podstawowej.
      StPr/24/0292
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 788 PLN

      StPr/24/0293

      utrzymanie pomieszczeń produkcyjnych i biurowych w czystości
      StPr/24/0291
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      ZGODNY Z OFERTĄ UMIESZCZONĄ NA BIP PCUW W RAWICZU
      StPr/24/0288
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      - przyjmowanie i wydawanie towaru, - dowóz do klienta, - przyjmowanie zamówień, - obsługa komutera, - sprzedaż internetowa
      StPr/24/0278
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      pisanie dowodów dostaw, wystawianie faktur, robienie zbiorówek produkcji
      StPr/24/0272
      data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024
      wynagrodzenie od od 3 682 PLN

      koordynowanie dostaw betonuoraz prowadzenie bieżącej dokumentacji; zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji; współpraca z działem technologicznym; dbanie o stan techniczny węzła betoniarskiego- wykonywanie bieżącej konserwacji;
      StPr/24/0274
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Prostowanie detali i profili aluminiowych, stosowanie instrukcji stanowiskowych, technologicznych i procesowych;
      StPr/24/0255
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
      wynagrodzenie od od 33 PLN

      Spawanie detali i konstrukcji aluminiowych
      StPr/24/0256
      wynagrodzenie od od 40 PLN

      Obsluga maszyn sterowanych numerycznie: Sinumerik Fanuc, Heidenhain, obróbka części zgodnie z rysunkiem technicznym i Planem Kontroli
      StPr/24/0257
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN