Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/24/0490Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stanisława Kamińskiego 19, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o dotychczasowych; monitorowanie rynku i cen; monitorowanie stanów magazynowych; przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji handlowej;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), handlowe
  • średnie ogólnokształcące, handlowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
    • znajomość MS Office
    • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
    • DOŚWIADCZENIE
    • umiejętność negocjacji
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w sprzedaży, mile widziana branża stalowa lub pokrewna; znajomość branży stalowej i budowlanej;
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ROMOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Stanisława Kamińskiego 19, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Łukasz Smyczyński
      Numer telefonu: 601 470 590
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty apliakcyjne
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00 - 14.00
      Kwalifikacje do nauczania wychowania fizycznego w szkole podstawowej.
      StPr/24/0586
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 788 PLN

      Weryfikacja dokumentacji projektowej branży elektrycznej, wykonywanie technicznej analizy problemów, weryfikacja jakości prac i zgodności wykonania z projektem na budowie, weryfikacja jakości materiałów na budowie, odbiory prac zanikowych, uczestnictwo w procedurach odbiorowych obiektów, uczestnictwo w procedurach energetyzacji obiektów.
      StPr/24/0581
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      nauczyciel specjalista z wykształceniem wyższym magisterskim z przygotowaniem pedagogicznym, w zakresie pedagogiki specjalnej, w zakresie edukacji i terapii osób ze spektrum autyzmu
      StPr/24/0568
      data rozpoczęcia pracy od 15.09.2024

      Przygotowywanie materiałów promocyjnych dotyczących działalności jednostki, organizacja imprez oraz wydarzeń artystycznych, prowadzenie social mediów i strony internetowej, planowanie i realizacja projektów promocyjnych.
      StPr/24/0561
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      szycie odzieży damskiej
      StPr/24/0553
      data rozpoczęcia pracy od 26.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN