LOK Pakosław CZARNA DYCHA na Zawodach Strzeleckich w Rawiczu

17:00, 17.09.2024 .
Skomentuj

Członkowie LOK Pakosław CZARNA DYCHA na Zawodach Strzeleckich w Rawiczu

W sobotę, 14 września, członkowie LOK Pakosław CZARNA DYCHA wzięli udział w zawodach strzeleckich zorganizowanych w ramach akcji "Lato z LOK - 2024" z okazji Święta Wojska Polskiego i obchodów 80-lecia LOK. Zawody odbyły się na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Rawiczu, mimo deszczowej pogody, dzięki zadaszonym wiatom, które umożliwiły uczestnikom schronienie.

LOK Pakosław wystawiło trzy drużyny, które startowały w konkurencjach karabinu dowolnego i pistoletu sportowego. Jedna z drużyn w składzie: Maciej Jackowski, Tomasz Toboła, Przemysław Polny, zdobyła drugie miejsce, a pozostałe drużyny zajęły piąte i szóste miejsca. W rywalizacji indywidualnej Tomasz Toboła triumfował w pistolecie sportowym, a Krzysztof Szafraniak zajął trzecie miejsce w karabinie dowolnym.

Nagrody w postaci pucharów i medali wręczył Starosta Rawicki, Adam Sperzyński. Zawody były dla LOK Pakosław dużym sukcesem, a ich strzelcy udowodnili, że potrafią konkurować z najlepszymi w regionie.